نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس زارچ

بازدید معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس زارچ


معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد وهیات همراه از مدارس ابتدایی بخش زارچ بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،"حقیر"رئیس اداره آموزش ابتدایی دوره دوم اداره کل،رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و هیات همراه از مدارس ابتدایی منطقه زارچ بازدید وبا حضور در برخی از کلاس های آموزشی ازنزدیک در جریان روند تدریس و نیز نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی قرار گرفتند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل هدف این بازدید را عرض خدا قوت به همکاران دانست و در خصوص آموزش مجازی گفت:ارتباط با شبکه "شاد" به هیچ عنوان نباید قطع شود.

وی ازمعلمین منطقه خواست که به دو گروه"دانش افزایی وآموزگاران استان یزد" درگروه ایتا عضو شوند و خلاقیت ها و نقطه نظرات خود را بارگذاری نمایند.

در ادامه سفریک روزه معاون آموزش ابتدایی جلسه هم اندیشی مدیران مقطع ابتدایی با حضور امام جمعه در دبستان شهید اخوان رحیمی تشکیل شد و در خصوص بازگشایی مدارس در گام سوم توضیحاتی رابیان نمود.

در پایان مرکز "بازی و یادگیری" حاج رمضان راه کارکن و مولود مختاری توسط خیر محترم "حاجی عباس بابایی"، در دبستان شهید اخوان رحیمی زارچ با هدف پرورش مهارت های جسمی و حرکتی ،تقویت دقت و تمرکز و دیداری دانش آموزان در بستر بازی به دست امام جمعه افتتاح گردید.