نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاونت تربیت بدنی اداره کل از همایش معاونین پرورشی

بازدید معاونت تربیت بدنی اداره کل از همایش معاونین پرورشی


معاون تربیت بدنی اداره کل و رئیس سازمان دانش آموزی در نشست معاونین پرورشی مناطق شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"دهقان" معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش و"ملانوری" رئیس سازمان دانش آموزی استان از گردهمائی دو روزه معاونین پرورشی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان در زارچ بازدید و در نشست معاونین پرورشی و تربیت بدنی شرکت نمودند.

در این بازدید که در دومین روز از این گردهمائی صورت پذیرفت، در خصوص برنامه های حوزه تربیت بدنی و سازمان  دانش آموزی در سال تحصیلی جدید بحث و تبادل نظر شد.

دهقان در این نشست ضمن تشکر از معاونت پرورشی اداره کل و میزبان جلسه، آموزش و پرورش زارچ با اشاره به اهمیت تحرک بدنی در سلامت دانش آموزان، برنقش تربیت بدنی و ورزش در سلامت و کاهش چاقی و اضافه وزن تاکید نمود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل، در ادامه به تعدادی از طرح های تربیت بدنی در مدارس از جمله المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، ورزش صبحگاهی و اصلاح ساختار قامتی اشاره نمود و خواستار همکاری و مشارکت تمامی معاونین و کارشناسان تربیت بدنی در توسعه هرچه بیشتر این برنامه ها در مدارس شد.

شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر در محل مسجد جامع و ادامه جلسات با کارشناسان حوزه پرورشی اداره کل از دیگر برنامه های دومین روز گردهمائی معاونین پرورشی بود.