نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد از پروژه های نیمه تمام منطقه زارچ

بازدید مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد از پروژه های نیمه تمام منطقه زارچ


مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد به همراه مسئولین بخش از پروژه های خیری منطقه زارچ بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، امام جمعه، مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و جمعی از مسئولین از پروژه های خیری در حال احداث  و نیمه تمام بازدید نمودند و در جریان تکمیل پروژه ها قرار گرفتند.

مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد ضمن بازدید از تمام پروژه ها از خیرین محترم که در جهت رفع مشکل فضای آموزشی قدم برداشتند تقدیر و تشکر نمود.

"جواد ذاکر" در این بازدید بیان داشت: دو پروژه خیری که به علت عدم تامین اعتبار سالها متوقف شده بود با پیگیری های رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ  در حال ساخت است و امیدواریم که این دو پروژه خیری برای دهه فجر در منطقه زارچ به بهره برداری و افتتاحیه برسد

مدیر کل نوسازی مدارس استان یزد دراین بازدید با اشاره به پروژه چند منظوره درمانی ، آموزشی و پژوهشی که چندین سال به توقف افتاده بود گفت: امیدواریم با حضورخیرمحترم  درجریان ساخت این پروژه باشیم تا درمجموعه آموزش و پرورش زارچ تحول جدیدی ایجاد شود و شاهد این باشیم که  دانش آموزان ازفضاهای آموزشی جدیدی استفاده کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش  زارچ دراین بازدید اظهار داشت: با توجه به این که 35 درصد از فضاهای آموزشی منطقه زارچ در حال مستهلک است و اعتبار کافی از طرف دولت نیست باهمت خیرین محترم 6 پروژه درمنطقه زارچ کلنگ زنی شد که این پروژها حدوداً 30درصد پیشرفت فیزیکی کار داشته است و در دوماه آینده به 50 درصدی کار که خیرین تعهد دادند می رسیم.

"حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ گفت: خیرینی که ازهمه لذت های دنیوی لذت مدرسه سازی انتخاب کردند بر این باورهستند که در آموزش و پرورش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری روی منابع انسانی روی بهترین نسل آینده است.

وی در ادامه افزود: ان شاء الله شاهد خیرین مدرسه ساز جدید درمنطقه زارچ باشیم تا فضا های آموزشی با دوام و پایدار احداث کنیم.