نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید از بزگترین مرکز تخصصی رفع اختلالات کودکان«باغچه ذهن»

بازدید از بزگترین مرکز تخصصی رفع اختلالات کودکان«باغچه ذهن»به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،بازدید از اولین پارک تقویت هوش و دقت و تمرکز و رفع اختلالات کودکان در استان یزد «باغچه ذهن» با حضور" دکترحسن رادمنش" مدیر مرکز باغچه ذهن،"محسن زارع" معاون پرورشی اداره آمزش و پرورش زارچ،"عباس دهستانی"کارشناس مشاوره،و جمعی از رابطین مشاوره مدارس ابتدایی زارچ به عمل آمد.

 

 

 "رادمش" در خصوص ایجاد این مرکز گفت:هدف از تشکیل این جمع در قالب یک کلینیک جامع, بهبود شرایط کودکان و نوجوانانی است که با انواع مختلف مشکلات یادگیری، حسی، حرکتی، رشد و مغزی روبرو هستند و یا کودکانی که والدین آنها به دنبال افزایش دقت و تمرکز و هوش کودکان خود می باشند. در این کلینیک، خدمات جامع تشخیصی، درمانی و آموزشی به مراجعان ارائه می شود؛ در ضمن باغچه ذهن مجهز به آزمون های مختلف روانشناختی است که در صورت لزوم و یا با درخواست مراجعان، برای آنها انجام می پذیرد. هدف ما بکار بردن بهترین شیوه های ممکن با عالی ترین استانداردها، آموزش و حمایت از خانواده ها و توانمند سازی آنهاست.

 

 

وی افزود: درکنار فضای زیبای بصری، استفاده از وسایل بازی با مواد طبیعی مانند شن، خاک و آب که در کلینیک دیده می‌شود، می‌تواند بعد روان درمانی وهم کم تحرکی کودکان امروز را برآورده نماید چیزی که کمتر بدان توجه شده است.