نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تکریم و معارفه معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ

آیین تکریم و معارفه معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ


آیین تکریم و معارفه معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور معاونین اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، مراسم تکریم و معارفه  معاون آموزشی اداره زارچ با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون آموزش ابتدایی اداره کل، روسای آموزشی اداره کل،رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش زارچ و مدیران منطقه در دبیرستان فاطمیه برگزار شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل در این مراسم از" افسانه صادقی" معاون اسبق آموزش  اداره آموزش و پرورش زارچ که طی یک سالی که در این پست فعالیت داشتند و پیگیرمسائل آموزشی بودند به خصوص در این شرایط کرونا که شبانه روز فعالیت داشتند تقدیر و تشکرکرد و آرزوی موفقیت برای وی نمود.

بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی برای "محسن زارع" معاون جدید آموزش اداره آموزش و پرورش زارچ جهت ورود در مسیر آموزش آرزوی موفقیت نمود.

وی در ادامه در خصوص آموزش برای مدیران ابتدایی مسائلی را بیان داشت و گفت: در هیچ شرایطی نباید آموزش تعطیل شود و تا حد امکان درس های مهم باید به صورت حضوری تدریس شود.

سعیده بهادر زاده گفت: پایه اول ابتدایی خیلی مهم است و می تواند آینده دانش آموزان را تغییر دهد

این مقام مسئول اظهار داشت: در مقطع ابتدایی فیلم 6 پایه تدریس شده که به زودیCD آموزشی به دست شما مدیران خواهد رسید.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن تقدیر از زحمات " افسانه صادقی" بانوی پیگیر،توانمند،هدفمند و همراه با آموزش استان و تبریک و خیر مقدم به "محسن زارع " معاون جدید آموزشی اداره آموزش و پرورش زارچ بیان داشت: آموزش در پایه ابتدایی خیلی مهم است ولی به پایه متوسطه اول هم باید نگاه ویژه ای داشته باشیم که نیازمند یک برنامه علمی بر اساس سند تحول بنیادین باشد.

"سید علی کارآموز" با اشاره به فرموده رهبر انقلاب«معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند» گفت: بزرگترین مخاطبین در اختیارشما مدیران و معلمان است که رفتارشما می تواند در زندگی دانش آموزان و جامعه اثر گذار باشد.