نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تکریم ومعارفه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش زارچ

آیین تکریم ومعارفه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش زارچ


مراسم آیین تکریم و معارفه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، مراسم تکریم ومعارفه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،"سعیدغفاریان" رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ  و جمعی ازهمکاران درسالن کنفرانس اداره با رعایت نمودن پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات "محسن زارع" معاون سابق پرورشی وتبریک خدمت "مجتبی خلیلی" معاون جدید پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش زارچ در خصوص مباحث حوزه پرورشی و فرهنگی گفت:  به فرموده مقام معظم رهبری در حوزه پرورشی فعالیت ها راباید با یک شیوه جدید و طرح نو آغاز کنیم و مربیان در پی اخذ راهکار، خلاقیت و ابتکار درحوزه پرورشی باشند.

"حسین ملانوری" در این مراسم بیان داشت: دراین شرایط کرونایی باید رویکردهای جدیدی در حوزه پرورشی اتخاذ کنیم تا دانش آموزان بیشتری دراین زمینه داشته باشیم.

وی افزود: درمدرسه به هر دانش آموز باید یک نقش اجتماعی داده شود  تا احساس مسئولیت و اعتماد به نفس داشته باشد.

"ملا نوری"  در پایان اظهار داشت: جشنواره ها ، مسابقات و بخشنامه ها باید جدی گرفته شود و در حوزه پرورشی 283 برنامه  و 410 فعالیت داریم.