نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین افتتاحیه اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان زارچ در قالب یادواره شهدا

آیین افتتاحیه اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان زارچ در قالب یادواره شهدابه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زارچ،آیین افتتاحیه اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان زارچ در قالب یاد واره شهدا با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان،مدیر آموزش و پرورش شهرستان زارچ و دیگر مسئولین در مسجد النبی اله آباد برگزار شد.

عبدالهیان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، در این مراسم بیان کرد: این مراسم آغاز بسیار خوبی در آخرین روزهای بهاری است و امیدوارم که بتوانیم در آغاز فصل تابستان از برنامه‌های اوقات فراغت استفاده کامل کنیم و امید که با این اتفاقات حرکتی به سوی رشد و شکوفایی داشته باشیم. 

وی ادامه داد: اوقات فراغت فرصت مناسبی برای تقویت استعداد‌ها و مهارت‌هاست و ما ضمن اینکه به بحث تحصیل توجه می‌کنیم به موضوع آموزش کار، مهارت و زندگی نیز توجه داریم، زیرا معتقدیم همه موضوعاتی که در زندگی افراد مؤثر است باید رشد کند.

عبدالهیان افزود: شهرستان زارچ دانش‌آموزان توانمندی را در مجموعه خود دارد که باید از این ظرفیت استفاده کند. بحث‌های اردویی و اوقات فراغت از موضوعاتی است که باید در کنار تحصیل به آن توجه کرد. بسیاری از دانش‌آموزان مهارت‌های نهفته‌ای دارند که باید در همین زمان اوقات فراغت بالفعل شوند.

قرائت قرآن توسط قاریان استانی و شهرستانی ،تجلیل از دانش آموزان حائز مقام در رشته های فرهنگی و هنری، اجرای برنامه های شاد،سرود دانش آموزی و همخوانی آیت الکرسی ازدیگر برنامه های این مراسم بود.