نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه کارشناسان اداری اداره آموزش و پرورش زارچ

اولین جلسه کارشناسان اداری اداره آموزش و پرورش زارچ


اولین جلسه کارشناسان اداری اداره آموزش و پرورش زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره اموزش و پرورش زارچ رئیس  آموزش  و پرورش  زارچ ضمن تبریک سال جدید با بیان احادیثی از ائمه اطهار (ع) خدمت در اداره را نوعی ایثار برشمرد و بر سعه صدر بیشتر و تكریم بیش از پیش ارباب رجوع و همكاران تاكید کرد و گفت: زمانی تبریك گفتن به  جهت احراز پست های مدیریت رنگ و بوی خدایی می گیرد كه بتوانیم با پشتكار زیاد مراتب رضایت حق تعالی و همكاران را فراهم آوریم.

محمد کمالی  به موفقیت های آموزش وپرورش منطقه در سال گذشته اشاره کردو گفت:این موفقیت ها حاصل برنامه ریزی و تلاش کلیه فرهنگیان منطقه می باشد.و نمونه اخیر آن رتبه اول پروژه مهر و سایت همگام مدارس زارچ  دراستان بود.

کمالی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت : آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین دستگاه فرهنگی در تحقق این شعار نقش مهمی دارد.

وی نامگذاری سال 93 را فرصت مناسبی برای این نهاد فرهنگی دانست و افزود : آموزش و پرورش تمام سعی خود را برای تحقق اهداف شعار امسال به کار می گیرد.

در پایان رئیس اداره آموزش وپرورش زارچ از تلاش کلیه همکاران اداری تقدیر و تشکر نمود و به مواردی از جمله نظم در جلسات ، برنامه ریزی منسجم  در انجام فعالیت ها و بازدیدها اشاره کرد.