نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه مدیران همیار مدارس ابتدایی

اولین جلسه مدیران همیار مدارس ابتدایی


اولین جلسه مدیران همیار مدارس ابتدایی

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ ، اولین جلسه مدیران همیار با حضور " کمالی "ریاست محترم آموزش و پرورش " دهستانی "  معاون آمورش و کارشناس آموزش ابتدایی و مدیران آموزشگاههای ابتدایی منطقه در محل اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

" محمد کمالی " رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران محترم در سال تحصیلی گذشته و آرزوی موفقیت و سربلندی آنان برای سال جدید از زحمات آقای حسینی کارشناس اسبق آموزش ابتدایی قدردانی و تشکر و برای آقای زارع کارشناس جدید آموزش ابتدایی آرزوی موفقیت نمودند.

" دهستانی " معاون آموزش اداره  ضمن تبریک دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد امام رضا(ع) آرزوی موفقیت برای مدیران را در سال تحصیلی جدید نمود .

در ادامه " حسینی " کارشناس سابق آموزش ابتدایی به ارائه طرح های شروع سال تحصیلی جدید پرداختند و در مورد سازماندهی نیروهای انسانی و اعلام مشخصات معلمان مدارس به مدیران و تکمیل فرم درخواست مجلات رشد و شروع سال تحصیلی مدارس شیفت در گردش که شروع آن با مدارس پسرانه می باشد همچنین پیگیری امور مربوط به پروژه مهر خصوصاً جشن شکوفه ها در روز شنبه 30/6/92 و جشن بازگشایی مدارس در روز اول مهر توصیه های لازم را بیان نمودند .

وی در ادامه در خصوص توزیع کتب درسی و اعلام کسری کتب ابتدایی دانش آموزان سخنانی بیان داشتند . در پایان ضمن تشکر مجدد از مدیران ابتدایی در خصوص همکاری با اداره خواستار همکاری بیشتر با کارشناس جدبدآموزش ابتدایی شدند .