نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا


تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی مابین بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد؛ «محمد کاظم رحیمی‌نژاد » مدیرکل آموزش و پرورش یزد در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا که با حضور مهرزاد کمالی مدیر بیمه دانا شعب استان یزد در دفتر مدیر آموزش و پرورش برگزار شد، خاطر نشان کرد: این تفاهم‌نامه در راستای اجرای بیمه درمان تکمیلی، تدوین و اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان با عنایت به اهتمام وزارت متبوع برای تامین سلامت کارکنان آموزش و پرورش و استمرار پوشش بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل، با شرکت بیمه دانا منعقد می‌شود.

رحیمی‌نژاد افزود: طبق این تفاهم‌نامه مقرر شد قرار داد کلیه رشته‌های بیمه‌ای از تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ توسط شرکت بیمه‌ دانا اجرا شود و مقتضی است ادارات شهرستان‌ها و مناطق به عنوان بیمه‌گزار با شعب شرکت بیمه دانا در استان نسبت به انعقاد قرار داد اقدام لازم را معمول نمایند،لذا به دلیل اهمیت موضوع تصویر قرار داد بیمه درمان تکمیلی به همراه شیوه‌نامه‌ی اجرایی به پیوست جهت بهره‌برداری آن به شهرستان و مناطق ارسال می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: ادارات شهرستان و مناطق باید ترتیبی اتخاذ نمایند تا کارکنان بتوانند حداکثر تا پانزدهم تیرماه سال جاری نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه:

http://apps1.dana-insurance.ir

اقدام و آن را مبنای کسر حقوق بیمه تعیین شده برای هر یک از بیمه شدگان قرار دهند و پس از کسر حقوق بیمه مربوطه آن را به حساب اعلام شده از سوی بیمه‌گر واریز نمایند.

این مقام مسئول تاکید کرد: با توجه به عدم امکان تمدید مهلت ثبت نام ضروری است که ترتیبی اتخاد شود تا مراحل ثبت نام در مهلت مقرر از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱ تا ۱۴۰۱/۴/۱۵ انجام پذیرد و همچنین مدیران مدارس با توجه به اهمیت موضوع نسبت به اطلاع‌رسانی به کلیه همکاران آموزشی و اداری اقدام فرمایند.

شایان ذکر است از جمله مزایای این قرار داد نسبت به قرار داد قبلی برای هر فرد بیمه شده، در زمینه دندانپزشکی ۳ میلیون و پانصد هزار تومان، عینک ۱ میلیون و دویست هزار تومان، زایمان ۱۶ میلیون تومان با فرانشیز ۱۵ درصد است.