نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح کلاس "درس تربیت بدنی"در دبستان شهید صمدی زارچ

افتتاح کلاس "درس تربیت بدنی"در دبستان شهید صمدی زارچ 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش زارچ، مراسم افتتاح کلاس "درس تربیت بدنی" دبستان شهید صمدی با حضور "دکترحاجی زاده" معاونت دفتر تربیت بدنی  و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش کشور،"سید محمود روحانی طباطبایی"امام جمعه زارچ،"عباس دهقان"معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ،"حسین صفری" رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ،"خلیلی" رئیس تربیت بدنی اداره کل،"حامد کلانتری" رئیس شورای اسلامی زارچ، مسئولین و شورای دهیاری محمد آباد و جمعی از فرهنگیان منطقه برگزار شد.

"دکترحاجی زاده" معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت:با توجه به این که امسال سال اجرایی شدن سند تحول بنیادین است.یکی از برنامه هایی که وزارت آموزش وپرورش به دنبال آن بود بحث "کلاس درس تربیت بدنی" با رویکرد سواد حرکتی است واولویت با مدارس ابتدایی هست.

"حاجی زاده"بیان کرد: امسال 380 کلاس درس تربیت بدنی در کشور به بهره برداری خواهد رسید،و در حال حاضر 200 کلاس آن اعتبار دادیم و به بهره برداری رسیده و باقی مانده آن امیدواریم تا پایان سال تحصیلی به بهره برداری برسد.

وی افزود: هدف از تشکیل این کلاس ها بحث حرکات پایه  و بنیادین که باعث می شود دانش آموزان ابتدایی ما سواد حرکتی    شان بیشترشود  و درآینده ورزشکاران خوبی باشند.