نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بخش زارچ در اداره آموزش و پرورش

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بخش زارچ در اداره آموزش و پرورشبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، نمایشگاه دستاوردهای 40ساله انقلاب اسلامی در محل سالن شهدای دانش آموز اداره آموزش و پرورش افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، صبح امروز دوشنبه مصادف با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور،امام جمعه، بخشدار، ریاست آموزش و پرورش، فرمانده مرکز مقاومت بسیج زارچ و دیگر مسئولین منطقه ای برگزار گردید.

"عباسعلی فقیه" فرمانده مرکز مقاومت بسیج زارچ در این مراسم با تشکر از همه دست اندرکاران و تلاش گران جهت برگزاری این نمایشگاه، با اشاره به سخنان آیت الله خامنه ای، گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیان نمود.

"علیرضا عرشیان" بخشدار زارچ نیز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، توسعه عدالت آموزشی و افزایش تعداد مدارس منطقه، افزایش تعداد کارخانه ها و صنایع تولیدی، افزایش کمیت و کیفیت در بخش پزشکی و خانه بهداشت منطقه زارچ را از جمله دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در بخش زارچ دانست و از افتتاح کلنیک تخصصی پزشکی منطقه درچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به همت آموزش و پرورش، بسیج، فنی حرفه ای، جهاد کشاورزی و دیگر ادارات و نهادهای بخش زارچ برپا شده که تا پایان هفته جهت بازدید عموم دایر خواهد بود.