نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح مرکز مشاوره حضرت فاطمه(س)در پژوهشسرای شهید باقیان

افتتاح مرکز مشاوره حضرت فاطمه(س)در پژوهشسرای شهید باقیانبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، اولین مرکز مشاوره با حضور"سیدمحمود روحانی طباطبایی"امام جمعه،  "سرداری"معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان،"حسین صفری" رئیس اداره، "شایق" رئیس اداره مشاوره و آسیب های اجتماعی اداره کل به همراه جمعی از همکاران اداری و مسئولین منطقه در پژوهشسرای "شهیدباقیان" افتتاح شد.

معاون پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان گفت:هدف از راه اندازی این مرکزمشاوره،برگزاری میز«نماد» یا نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان است.تا از طریق رابطین مشاورین در مدرسه، دانش آموزانی که دچار مشکلات رفتاری و آموزشی هستندبه این مرکز معرفی شوند.

سرداری اظهار داشت:در استان یزد پایگاه امام حسین(ع) به شکل متمرکز فعال است تا دانش آموزانی که نیاز به مشاوره قوی تر و مراقبت بیشتری دارندبه این مرکز مراجعه کنند.

وی افزود:ان شاءا... با مشارکت و همکاری دستگاه های مختلفی مثل بهزیستی،دادگستری و علوم پزشکی با آموزش و پرورش در بحث «نماد» و مراقبت های اجتماعی در سراسر کشور فعالیت انسجام یافته ای انجام دهیم . تا شاهد روزی باشیم که آسیب های اجتماعی ما به حداقل برسد.