نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال1399

اعلام نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال1399نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1399 در سایت سازمان سنجش اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش؛"سعید اسلامی" رئیس اداره امور اداری و تشکیلات استان یزد با اعلام این خبر افزود: کلیه پذیرفته شدگان می بایست مطابق برنامه زمانبندی (که متعاقبا در اطلاعیه ای اعلام خواهد شد) جهت انجام مراحل بعدی به اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان یزد مراجعه نمایند،لیکن با توجه به شیوع بیماری کرونا فعلا نیازی به مراجعه حضوری نیست و پذیرفته شدگان می بایست جهت اقدامات لازم اطلاعیه بعدی سایت اداره کل را مطالعه نمایند. 

وی گفت: افرادی که فرم گزینش (اطلاعات فردی) را در مرحله تشکیل پرونده اولیه تکمیل و تحویل واحد گزینش (طبقه دوم اداره کل) نموده اند، نیازی به تحویل مجدد فرم نبوده و در صورت نقص در فرم از طرف همکاران حوزه گزینش به ایشان اطلاع داده خواهد شد.

اسلامی اظهار داشت:زمان بندی مرحله مصاحبه گزینش نیز از طریق اطلاعیه توسط حوزه گزینش از طریق سایت اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد. 

وی تاکید کرد:پذیرفته شدگان صرفاً اطلاعیه های سایت اداره کل را دنبال نمایند و از مراجعه حضوری به ادارات شهرستان ها و مناطق یا اداره کل و همچنین تماس تلفنی خودداری نمایند.