نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گشايش كليه مدارس ابتدايي و متوسطه استان از ۲۷ ارديبهشت ماه


عباسعلي دانافر مدير كل آموزش و پرورش استان گفت:كليه مدارس ابتدايي و متوسطه(به جز كودكان استثنايي) از ۲۷ ارديبهشت ماه به مدت يك ماه داير مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد عباسعلي دانافر در جلسه با روساي آموزش و پرورش سراسر استان كه به صورت ويدئو كنفرانسي برگزار شد اظهار داشت:اين بازگشايي به منظور رفع اشكال و ارائه خدمات آموزشي به آن دسته از دانش آموزاني است كه به هر دليل تاكنون نتوانسته اند از خدمات آموزشي غير حضوري بهره مند شوند، داير خواهد شد.

مديركل آموزش و پرورش  استان يزد اذعان داشت: حضور دانش آموزان در تمام يا بخشي از فرصت فراهم شده حسب نياز و به صورت  داوطلبانه مي باشد و آموزش هاي غير حضوري از تلويزيون و در بستر شاد همچنان ادامه مي يابد.
وي گفت:با توجه به تعيين زمان 17 خرداد براي شروع امتحانات پايه دوازدهم ،ارائه خدمات حضوري به دانش آموزان پايه دوازدهم ،تا دهم خردادماه مي باشد.
عباسعلي دانافر به تخصيص اعتبار لازم جهت تهيه مواد ضدعفوني به مدارس اشاره كرد و بر ضرورت انديشيدن تمهيد لازم براي ضدعفوني كردن مدارس و رعايت پروتكل هاي وزارت بهداشت و توجيه دانش آموزان تاكيد كرد.
اين مقام مسئول گفت:سنجش سلامت جسماني و آمادگي تحصيلي دانش آموزان پايه اول با رعايت جوانب بهداشتي از مردادماه آغاز خواهد شد.
گفتني است در اين جلسه ساير معاونين اداره كل آموزش و پرورش هم برنامه ها و توصيه هاي لازم در خصوص گشايش مدارس را بيان كردند.