نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام های تسلیت مسئولین ارگان های مختلف منطقه و استان در پی درگذشت معلم فداکار مرحومه ملیحه اقبالی

پیام های تسلیت مسئولین ارگان های مختلف منطقه و استان در پی درگذشت معلم فداکار مرحومه ملیحه اقبالی 

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد بمناسبت درگذشت مرحومه اقبالی مربی جام باشگاه های کتابخوانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با صدور پیامی درگذشت مربی جام باشگاه های کتابخوانی را تسلیت گفت.

مرحومه خانم ملیحه اقبالی تسهیلگر جام باشگاه های کتابخوانی و مربی کارگاه آموزشی بخش زارچ که بعلت سکته مغزی به کما رفته بود اعضای بدنش به چند بیمار نیازمند اهدا شد.

در متن پیام مجید جوادیان زاده آمده است:

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت تاسف انگیزسرکار خانم  ملیحه اقبالی موجب تاثر جامعه متعهد فرهنگی استان یزد شد.

ایشان از فعالان فرهنگی توانمند استان یزد بود که به عنوان مربی جام باشگاههای کتاب خوانی مدت ها به ترویج دانایی درمیان کودکان و نوجوانان پرداخت .بخشندگی بی نظیر وی در اهداء اندیشه و دانایی بعد از پرواز معصومانه وی نیز دراهدای اعضای بدنش تجلی یافت.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و جامعه فرهنگی استان، رحمت و غفران الهی را برای آن مرحومه  مسئلت دارد.

پیام تسلیت بخشدار زارچ


خانواده ی محترم  و معزز اقبالی
خبر اندوه بار درگذشت ناگهانی زنده یاد مرحومه اقبالی، معلم با اخلاق و فرهنگی نمونه که در زندگی وحتی وفات نمونه برجسته کرامت و گذشت بود باعث تاثر وتاسف فراوان شد.
مرحومه اقبالی ؛ مادر فداکار و معلم وارسته ای که با ایثار،از خود گذشتگی ،کرامت،مناعت طبع و عزت نفس بی نظیر با تأسی به کلام الله مجید که: وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا(و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است)به زندگانی سایر انسان ها با عزت و کرامت نگریست و با وسعت نظر به چند بیمار نیازمند حیات تازه ای بخشید.
اهدای اعضای این بانوی معظم به بیماران نیازمند همچنان که دمیدن روح امید و زندگیِ دوباره درکالبد چهار انسان دیگراست نشان از روح بزرگ و نوع دوستی وی دارد واین خود الگویی کم نظیر از ایثار و نوع دوستی به شمار می رود.
خانواده محترم اقبالی ؛ تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت بر این عمل انسانی، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال،رحمت و آرامش فرزندعزیزتان و استمرار حیات در وجود افراد دیگر را به همراه داشت.مسلماً اقدام شما ونام نیک مرحومه اقبالی دراین گنبد دوار به یادگارخواهد ماند و دوام این کار بر جریده هستی ثبت و ضبط خواهد شد.
اینجانب به رسم وظیفه ضمن عرض تسلیت به شما خانواده ایثارگر ، این اقدام پسندیده را ارج می نهم و از خداوند متعال برای آن مرحوم بهشت جاودان و برای بازماندگان شکیبایی آرزو می نمایم. روحش شاد و یادش گرامی باد .
                 

علیرضا عرشیان
  بخشدار زارچ

پیام تسلیت شورای شهر زارچ

"و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا"
خانواده محترم اقبالی
ضایعه تأسف باری که دل همه ما را به درد آورد برای شما غم مضاعفی داشت چرا که باعث از دست دادن مادری عزیز شد.تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت به عمل انسانی اهدای اعضای آن مرحوم توسط شما، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال، سبب تداوم حیات ایشان در وجود افراد دیگر خواهد بود.باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید و صبر و شکیبایی نصیب بازماندگان داغدارش نماید.


 

پیام تسلیت شهردار زارچوَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

و هـر كـس نفسی را زنـده كـنـد گويا همه مردم را زنده كرده است

خانواده محترم اقبالی

درگذشت بانوی فداکار و فرهنگی فرهیخته مرحومه ملیحه اقبالی به عنوان انسانی والا که توفیق داشت تا زیباترین لحظات عمر گرانمایه خویش را در عرصه تعلیم وتربیت سپری نماید ، موجب تاسف و دریغ فراوان است.

بدون شک مرگ زندگی بخش آن مرحومه و اقدام فداکارانه خانواده خیراندیش ایشان برای اهدای اعضای وی و حیاتی دوباره بخشیدن به بیماران نیازمند، جلوه ای از عشق، ایثار و جوانمردی را به نمایش گذاشت و مسیر زندگی ایثارگرانه ایشان را کامل کرد.

اميدوارم اين روش پسنديده شما در جامعه ما به عنوان يك فرهنگ الهي و انساني مورد عنايت و اهتمام قرار گيرد.

اینجانب در نهایت تأثر و تألم خاطر، درگذشت آن معلم فداکار را به خانواده بازماندگان ایشان و جامعه فرهیخته فرهنگیان و مردم شریف و قدر شناس زارچ تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحومه غفران و رضوان الهی و دارم بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم

 

پیام تسلیت انجمن فرهیختگان زارچ