نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تسلیت رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت در گذشت پدر خیر مدرسه ساز

پیام تسلیت رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت در گذشت پدر خیر مدرسه سازبه مناسبت درگذشت پدر خیر مدرسه ساز مرحوم"حاج محمد دانایی"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ پیامی صادر کرد متن این پیام به شرح ذیل می باشد.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خیّر نیکوکار جناب آقای "حاج محمد دانایی" موجب تأثر و تألم فراوان شد؛ بزرگ‌ مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت، دستگیری از مستمندان و امور خیر و انسان دوستانه است و نقش موثر این بزرگوار در ساخت واحد آموزشی و پژوهشی حاج محمد دانایی و سایر کارهای خیر، توشه آخرت برای ایشان و مایه رفاه و آسایش نیازمندان در دنیا خواهد بود.

در این پیام آمده است: یقین دارم که با فقدان این انسان شریف، احسان و نیکوکاری در خانواده محترم "دانایی" کم‌رنگ نخواهد شد و راه روشن آن انسان وارسته همچون گذشته با تمام توان ادامه خواهد یافت.

لذا به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان منطقه زارچ  مصیبت وارده را به تمامی بازماندگان و جامعه خیّرین بزرگوار به ویژه خیر مدرسه ساز جناب آقای حاج "عباسعلی دانایی" فرزند آن مرحوم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد سبحان برای آن عزیز ازدست رفته غفران واسعه الهی و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسألت دارم.

    حسین صفری        

رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ