نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ به مناسبت هفته بسیجبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ طی پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان به ویژه بسیجیان منطقه زارچ تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند.  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

حماسه آفرینی ها و فداکاری های بسیج، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه های علمی و فکری سهیم بوده است.

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است که به ما گفت: تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد و این موضوع یک رکن اساسی است.

اینجانب بعنوان خادم مردم و یک بسیجی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به بسیجیان دریادل و با بصیرت ، ایثارگران و خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا و جانبازان گرامی ، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری وخدمت به مردم شریف ایران زمین را از ایزد منان مسئلت دارم.

          حسین صفری

  رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ