نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مشترک ریاست اداره با خیرین

ساخت سالن ورزشی

 

نشست رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ و کارشناس ساختمان با خیرین بزرگوار مهندس شمس الدینی و سرکار خانم سماوات و مهندس رخسار پور مسئول خیرین اداره کل نوسازی مدارس استان به منظور تکمیل سالن ورزشی دانش آموزی زارچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ در این جلسه که در محل اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار گردید در ابتدا کمالی ریاست اداره ضمن تقدیر و تشکر از خیرین محترم تکمیل تنها سالن ورزشی دانش آموزی زارچ را کاری ارزشمند و شایسته برشمرد و از نیت بسیار خوب خیر بزرگوار تقدیر و تشکر نمود .

کمالی در ادامه اظهار امیدواری کرد در اسرع وقت با تکمیل  این سالن توسط خیرین زمنیه رشد و شکوفایی دانش آموزان این منطقه خصوصا در زمینه ورزشی فراهم گردد .

در ادامه خیرین محترم هدف و انگیزه خود را از تکمیل این سالن ورزشی ایجاد رفاه و ورزش برای نوجوانان و جوانان خصوصا دانش آموزان  برشمردند .

در پایان آقای مهندس رخسار پور کارشناس خیرین و نوسازی ضمن تشکر و قدر دانی از نیت پاک و شایسته خیرین محترم برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی و طول عمر با برکت نمود و ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با تمدید قرارداد و تکمیل دفترچه های خیری و واگذاری نقشه نکات لازم را مطرح نمودند و مقرر گردید انشاالله در اسرع وقت کار احداث سالن ورزشی دانش آموزی زارچ توسط خیرین محترم شروع شود .