نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم افتتاحیه آزمایشگاه دبستان شهید صمدی زارچ


به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ، مراسم افتتاحیه آزمایشگاه دبستان شهید صمدی با حضور "رادمنش" معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ، " ابراهیمی " رئیس اداره گروههای تکنولوژی و " میرجلیلی" رئیس اداره دوره دوم ابتدایی ،کمالی ریاست اداره آموزش و پرورش ، معاونین و کارشناسان ،جمعی از مدیران ، فرهنگیانو دانش آموزان برگزار گردید.

ابتدا آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد ؛ سپس " وکیلی" مدیریت دبستان شهید صمدی ضمن خوش آمد گویی ، مقدماتی درباره ایجاد آزمایشگاه و پیگیری در این مورد بیان نمودند .

در ادامه کمالی بر اهمیت پرورش اندیشه در دانش آموزان به لحاظ علمی و عملی و کاربرد علوم تجربی و نقش آزمایشات عینی در یادگیری هر چه بیشتر و بروز خلاقیت در دانش آموزان تأکید داشت .

همچنین  رادمنش با تکید بر نقش آزمایش و یادگیری عملی  به سه حوزه شناخت اشاره کرد:

Heart حوزه دل که از این روی دانش آموزان می بایست  قدردان زحمات مدیران و معلمین  بوده وتلاش بالقوه ای از خود نشان دهند.

حوزه Head  ( سر )و حوزه Hand یا حوزه عمل  که در کنار هم آمده و امروز با توجه به ایجاد این آزمایشگاه این حوزه ها تداعی گشته است.

وی در ادامه با اشاره به صحبت های خانم وکیلی افزود: آزمایشگاه می بایست جای خداشناسی باشد.

در ادامه و پس از اجرای گروه سرود دانش آموزی ، آزمایشگاه این دبستان با حضور مادر شهید صمدی افتتاح گردید.

" باقری " مدرس آزمایشگاه نیز ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون این آزمایشگاه  از زحمات مدیریت دبستان و سایر مدارسی که تا کنون در جهت ایجاد آزمایشگاه قدم برداشتند تشکر و قدردانی نمود.

همچنین در پایان مراسم ، از سرکار خانم وکیلی مدیریت ، خانم صابریان معاونت و آقای خلیلی آموزگار این آموزشگاه با اهدا لوح تقدیرتجلیل شد.