نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان جهت شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش زارچ، "حسین صفری" رئیس آموزش و پرورش منطقه زارچ در پیامی، از فرهنگیان، دانش آموزان و مردم همیشه در صحنه زارچ دعوت کرد تا با شرکت در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، با دیگر آحاد جامعه مسلمانان جهان همراه شوند.

در متن این پیام، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

مسلمانان جهان در تمامی برهه های تاریخی و سرنوشت ساز همواره اثبات کرده اند که برای آزادگی و اعتلای ایمان، دوشادوش یکدیگر ایستاده اند و روز قدس، نمودی روشن از این یکپارچگی و همدلیست.

پیام تاریخ ساز رهبر کبیر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸، هشداری شایسته بود به جامعه اسلام که بیش از همیشه، در کنار خواهران و برادران فلسطینی باشند و اکنون از گذر چهار دهه از این پیام تاریخی، تمامی مسلمانان جهان، هر سال پرشورتر از گذشته، با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه مبارک ماه رمضان، در آزادی قدس شریف، همنوا و همدل می شوند.

مردم غیور ایران اسلامی نیز در طول چهل سال گذشته، انسجام ملی و دینی خود را در این یوم الله تاریخی، به روشنی به تصویر کشیده اند و ندای آزادگی سر داده اند.

به همین مناسبت؛ از فرهنگیان، دانش آموزان و مردم همیشه در صحنه زارچ دعوت می کنم تا امسال نیز همچون همیشه، به تبعیت از منویات داهیانه رهبر معظّم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) همگام با دیگر آحاد جامعه مسلمانان جهان ، با شرکت گسترده در صفوف دشمن شکن راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، حمایت و پشتیبانی خود را از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف به منصه ظهور رسانند.

حسین صفری

رئیس آموزش و پرورش زارچ