نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تبریک رئیس اداره آموزش و پرورش به مناسبت روز معلم


رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ با صدور پیا می 12 اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری  و روز بزرگداشت مقام شامخ معلم را به جامعه فرهنگیان منطقه زارچ تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، در متن کامل پیام "حسین صفری" چنین آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

بزرگترین برنامه پیامبران الهی، دعوت انسان به نور و رستگاری در سایه بندگی خداوند متعال بوده است. بی شک،آموزگاران نیز برای دعوت به خدا و تربیت مردم برای حرکت در مسیر کمال ، شایسته ترین افراد هستند . معلمان در مسیر علم آموزی و انسان سازی به تاسی از رفتار و منش پیامبران الهی می سوزند تا جهانی بر مدار ایمان بسازند. این مجاهدت ها در سایه تربیت الهی و آموزه های ایمانی همواره چراغ راه بوده و آزادگی و آرامش را برای انسان به ارمغان آورده است.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم تا در کمال ادب و احترام همت والای شما معلمان دلسوز و توانمند را در پیشبرد اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت و ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی این منطقه ارج نهاده و هفته بزرگداشت مقام معلم که با ماه پرفیض رمضان المبارک مصادف شده را به فال نیک گرفته، و صمیمانه‌ترین تبریکات قلبی خود را به مناسبت این ایام مبارک تقدیم محضر گرامی شما بزرگواران و باغبانان باغ علم و دانش می‌نمایم.

امیدوارم در سایه الطاف الهی و در راستای اعتلای کشور و خدمت به آینده سازان این خطه از میهن اسلامی موفق و مؤید باشید.