نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع شبکه اجتماعی دانش آموزی(شاد)


جلسه ویدئو کنفرانس بررسی عملکرد و چالش‌های موجود در شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) با حضور مدیر کل ، معاونین آموزشی، پرورشی و برنامه‌ریزی اداره کل و روسای آموزش و پرورش نواحی ،شهرستان ها و مناطق آموزشی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از فعالیت‌های انجام شده در خصوص ارائه آموزش‌های مجازی بر اهمیت نظارت بر فعالیت‌ها و تعامل مناسب در تمامی سطوح از ادارات ، مدارس ، معلمان و دانش آموزان تاکید کرد.

"عباسعلی دانافر" گفت: در این شرایط که زمینه حضور فیزیکی دانش آموزان و معلمان در کلاس درس امکان پذیر نمی باشد ، باید با تمام توان زمینه استفاده حداکثری دانش آموزان از شبکه اجتماعی دانش آموزی(شاد) را فراهم نماییم.

در ادامه معاونین آموزشی، پرورشی و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش، فرآیند اتصال مدارس به شبکه اجتماعی دانش‌آموزان را تشریح  کردند.

گفتنی است : تولید محتوای آموزشی، برگزاری آزمون‌های برخط، طراحی و ارائه تکالیف پروژه محور ، ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت تلفنی و برخط، ارائه فعالیت‌های پیشنهادی پرورشی، مجموعه بازی‌ها و تمرینات ورزشی و ... از عمده‌ فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه می باشد.

شایان ذکر است:در این جلسه ،روسای مناطق آموزشی گزارشی از عملکرد و تجارب خود را در حوزه آموزش مجازی در دوره‌های مختلف تحصیلی ، مشکلات و چالش های فنی سامانه‌ها را ارائه نمودند.