نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع شبکه اجتماعی دانش آموزی(شاد)

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع شبکه اجتماعی دانش آموزی(شاد)جلسه ویدئو کنفرانس بررسی عملکرد و چالش‌های موجود در شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) با حضور مدیر کل ، معاونین آموزشی، پرورشی و برنامه‌ریزی اداره کل و روسای آموزش و پرورش نواحی ،شهرستان ها و مناطق آموزشی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از فعالیت‌های انجام شده در خصوص ارائه آموزش‌های مجازی بر اهمیت نظارت بر فعالیت‌ها و تعامل مناسب در تمامی سطوح از ادارات ، مدارس ، معلمان و دانش آموزان تاکید کرد.

"عباسعلی دانافر" گفت: در این شرایط که زمینه حضور فیزیکی دانش آموزان و معلمان در کلاس درس امکان پذیر نمی باشد ، باید با تمام توان زمینه استفاده حداکثری دانش آموزان از شبکه اجتماعی دانش آموزی(شاد) را فراهم نماییم.

در ادامه معاونین آموزشی، پرورشی و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش، فرآیند اتصال مدارس به شبکه اجتماعی دانش‌آموزان را تشریح  کردند.

گفتنی است : تولید محتوای آموزشی، برگزاری آزمون‌های برخط، طراحی و ارائه تکالیف پروژه محور ، ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت تلفنی و برخط، ارائه فعالیت‌های پیشنهادی پرورشی، مجموعه بازی‌ها و تمرینات ورزشی و ... از عمده‌ فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه می باشد.

شایان ذکر است:در این جلسه ،روسای مناطق آموزشی گزارشی از عملکرد و تجارب خود را در حوزه آموزش مجازی در دوره‌های مختلف تحصیلی ، مشکلات و چالش های فنی سامانه‌ها را ارائه نمودند.