نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ارائه گزارش و اقدامات انجام شده در راستای پروژه مهر

برگزاری جلسه ارائه گزارش و اقدامات انجام شده در راستای پروژه مهربه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، جلسه ارائه گزارش و اقدامات لازم در راستای باز گشایی پروژه مهر با حضور" مصطفی خلیلی" معاونت تربیت بدنی وسلامت اداره کل،"سیداحمد حسینی تبار" رئیس اداره سلامت و تندرستی و جمعی از کارشناسان اداره کل آموزش وپرورش استان یزد،"حسین صفری" رئیس اداره و معاونین و کارشناسان آموزشی اداره در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش کل ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین و تقدیر و تشکر از ریاست و همکاران آموزش و پرورش زارچ جهت تمهیدات لازم در راستای بازگشایی مدارس در این نشست گفت: بازگشایی پروژه مهر امسال جزء خاص ترین بازگشایی هایی است که در تاریخ جهان وجود داشته است.

"مصطفی خلیلی" درراستای بازگشایی پروژه مهرامسال بیان داشت: در شرایط کنونی که کل کشور و جهان درگیر ویروس منحوس کرونا هستند باید آرامش را به خانواده های دانش آموزان القاء کنیم و مانور بازگشایی مدارس جدی گرفته شود

"خلیلی" در این نشست اظهار داشت: کار بسیار بزرگی در بحث فناوری کشور شده که حدوداَ 14 میلیون دانش آموز در شبکه اینترنت حضور می یابند. 

در ادامه این نشست رئیس ، معاونین و کارشناسان اداره گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص باز گشایی پروژه 99 توضیح و تشریح کردند.