نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اردوی درون مدرسه ای در دبستان صدیقه کبری (س)به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،  اردوی درون مدرسه ای دبستان صدیقه کبری(س)، با حضور "حسین صفری"رئیس اداره آموزش و پرورش زارچ،"حسین انتظاری"رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،"منصور کریمی"کارشناس مسئول اردوگاه ها و کانون ها،"زارع"معاون پرورشی اداره برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش گفت: اردوي درون مدرسه اي با هدف تقويت مهارت های زندگی از قبيل يادگيري براي با هم زيستن، نشاط و تفريح برگزار می شود.
حسین انتظاری افزود:مهم‌ ترین آثار این اردوها، دورکردن دانش‌آموز از فضای رسمی کلاس است که می‌تواند با فراهم ساختن یک محیطی شاد و تغییر مکان، ظرفیت مناسبی را برای بهره‌ برداری آموزشی فراهم آورد.

وی خاطرنشان کرد: این اردو یادگیری، تمرین فعالیت‌های گروهی و آماده شدن برای مشارکت در جامعه را برای دانش آموزان رقم می زند.

 گفتنی است دانش آموزان به گروه های چند نفره تقسیم شده و برای تهیه غذا  و  انجام دیگر کارهای شخصی خود دست بکار می شوند. با این کار گوشه ای اززحمات والدین خود را درک کرده و می توانند مهارت و شیوه های زندگی کردن را بیاموزند.