نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاونت تربیت بدنی اداره کل از همایش معاونین پرورشی

معاون تربیت بدنی اداره کل و رئیس سازمان دانش آموزی در نشست معاونین پرورشی مناطق شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،"دهقان" معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش و"ملانوری" رئیس سازمان دانش آموزی استان از گردهمائی دو روزه معاونین پرورشی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان در زارچ بازدید و در نشست معاونین پرورشی و تربیت بدنی شرکت نمودند.

در این بازدید که در دومین روز از این گردهمائی صورت پذیرفت، در خصوص برنامه های حوزه تربیت بدنی و سازمان  دانش آموزی در سال تحصیلی جدید بحث و تبادل نظر شد.

دهقان در این نشست ضمن تشکر از معاونت پرورشی اداره کل و میزبان جلسه، آموزش و پرورش زارچ با اشاره به اهمیت تحرک بدنی در سلامت دانش آموزان، برنقش تربیت بدنی و ورزش در سلامت و کاهش چاقی و اضافه وزن تاکید نمود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل، در ادامه به تعدادی از طرح های تربیت بدنی در مدارس از جمله المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، ورزش صبحگاهی و اصلاح ساختار قامتی اشاره نمود و خواستار همکاری و مشارکت تمامی معاونین و کارشناسان تربیت بدنی در توسعه هرچه بیشتر این برنامه ها در مدارس شد.

شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر در محل مسجد جامع و ادامه جلسات با کارشناسان حوزه پرورشی اداره کل از دیگر برنامه های دومین روز گردهمائی معاونین پرورشی بود.

آدرس کوتاه: