نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام نتایج مسابقات ورزشی در دهه فجر

اعلام نتایج مسابقات ورزشی در دهه فجر

اعلام نتایج مسابقات ورزشی در دهه فجر

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش زارچ؛ به مناسبت دهه فجر نتایج مسابقات ورزشی به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

شطرنج / ابتدایی/ دخترانه

 اول          فرشته وکیل          دبستان شهیده جمیله کریمی

دوم            زهرا باقری           دبستان شهید عامل هوشمند

سوم         زهرا شریفی             دبستان شهید ناصر کریمی

 

شطرنج/متوسطه اول/دخترانه

اول        محدثه اقبالی            دبیرستان قمربنی هاشم

دوم       مهسا علیزاده              دبیرستان فاطمیه

سوم      محدثه اکرم یزدی         دبیرستان قمر بنی هاشم

 

شطرنج/متوسطه دوم/ دخترانه

اول        فاطمه رحیمی              دبیرستان بنت الهدی

دوم        مرضیه مسلمی             هنرستان کوثر

سوم       فاطمه زارع                دبیرستان بنت الهدی

 

شطرنج / ابتدایی/ پسرانه

 اول          محمد مهدی سرداری         دبستان شهید محمد کریمی

دوم           امیر محمد کلانتری          دبستان شهید محمد کریمی

سوم         علی اکبر صادقی               دبستان گودرزی

 

شطرنج/متوسطه اول/پسرانه

اول        محمد باقر بابایی          دبیرستان شهید ترابی

دوم       محمد یاسین نقدی         دبیرستان  نمونه امام حسن مجتب (ع

سوم      علیرضا نیک نژاد           دبیرستان  نمونه امام حسن مجتبی(ع

 

شطرنج/متوسطه دوم/ پسرانه

اول        مهدی سلطانی          دبیرستان طالقانی

دوم        محمد علی کریمی        طالقانی

سوم       محمد حسین مقیمی       دبیرستان علی ابن ابیطالب(ع)

 

هندبال / ابتدایی/دختران

اول : دبستان ادب                           دوم:دبستان عامل هوشمند                              سوم:شهید ناصر کریمی

هندبال/متوسطه اول/ دختران

اول : دبیرستان فاطمیه

هندبال/متوسطه دوم/دختران

اول:دبیرستان بنت الهدی

 

هندبال/ ابتدایی / پسران

اول : شهید محمد

دوم: شهید ابوترابی

سوم: شهید صمدی

هندبال/متوسطه اول /پسران

دبیرستان امام حسین(ع

هندبال / متوسطه دوم / پسران

دبیرستان آیت الله طالقانی

تنیس روی میز/ ابتدایی/ پسران

اول: علی صفری                   دبستان شهیدان طاهریزاده

دوم:امیر محمد صفری             دبستان گودرزی

سوم: احسان مختاری               دبستان شهیدان طاهریزاده


تنیس روی میز/ متوسطه اول/ پسران

اول: امیر حسین انتظاری         دبیرستان نمونه امام حسن مجتبی (ع)

دوم:امحمد رضا حاتمی           دبیرستان نمونه امام حسن مجتبی (ع)

سوم: مصطفی بابایی               دبیرستان شهید ذاکری


تنیس روی میز/ متوسطه دوم/ پسران

اول: حسن سلیمانی             دبیرستان نمونه علی ابن ابیطالب(ع)

دوم:مجتبی بابایی               دبیرستان طالقانی

سوم:مهدی طهرانی              دبیرستان نمونه علی ابن ابیطالب (ع)

 

طناب زنی انفرادی دابل داچ

اول: مهدیه انتظاری          دبستان ادب

 دوم:مهدیه ابوترابی          دبستان ادب

سوم:مبینا خوشنویس         دبستان عامل هوشمند


طناب زنی انفرادی جاگینگ

مشترک اول: فاطمه نباتی ( صدیقه کبری ) زهرا باقری ( شهید عامل هوشمند

مشترک دوم : فاطمه شریفی( 15 خرداد) زهرا کریمی( ادب

مشترک سوم : فطمه غنی ئی( ادب) زهرا عزیزی( صدیقه کبری